O nas - BATYCKI
35
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-35,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Marka BATYCKI – synonim klasy, prestiżu i luksusu. Eleganckie torebki, akcesoria i dodatki wykonane z najwyższej jakości skór, z wyjątkową dbałością o każdy detal i szczegół. Produkowane wyłącznie w Polsce, przez pracowników o ogromnym doświadczeniu i znajomości swojego fachu. Każdy produkt sygnowany jest bursztynowym oczkiem. Jednocześnie klasycznie wyrafinowane jak również wygodne, trwałe i praktyczne.

Proces produkcji

Wszystkie wyroby marki BATYCKI produkowane są w Gdańsku. Fabryka zatrudnia fachowców najwyższej klasy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami w produkowaniu galanterii skórzanej. Marka BATYCKI przykłada najwyższą wagę do legalności zatrudnienia, wiarygodności swoich dostawców a co za tym idzie jakości całej produkcji. To zespół czyli ludzie tworzący markę BATYCKI jest dla firmy najwyższym priorytetem. Dbałość o warunki i komfort pracy, dobre relacje z kontrahentami, dostawcami i kooperantami stanową fundament działania firmy na rynku.

img1
img2

Polski produkt

Cała produkcja marki BATYCKI, od początku do końca, odbywa się w Polsce. Firma koncentruje się na tym aby w maksymalnie możliwym stopniu wykorzystywać w swoim procesie produkcyjnym lokalny rynek pracy i rodzime surowce. Marka BATYCKI dba o polskość produktów również w wymiarze symbolicznym używając jako znaku rozpoznawczego swoich wyrobów „złota Bałtyku” czyli bursztynu od zawsze związanego z Polską tradycją i kulturą.

Bursztyn

Każdy produkt marki BATYCKI sygnowany jest autentycznym skrawkiem bursztynu – bursztynowym oczkiem. Ten znak symbolizuje zarówno miejsce powstawania wszystkich kolekcji marki – Gdańsk, jej historię jak i słowiańską duszę. „Płonący kamień” jest symbolem sukcesu, luksusu, trwałości i wyrafinowania dlatego zdobi wszystkie torebki i inne akcesoria marki znad Motławy.  Ponieważ jantar symbolizuje też szczęście i pomyślność marka BATYCKI pragnie podarować go wszystkim sowim Klientom wierząc, że dzięki temu sukces i powodzenie będą im zawsze towarzyszyły.