Złoto Bałtyku - BATYCKI
129
post-template-default,single,single-post,postid-129,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Złoto Bałtyku

Morze, plaża, szum fal i złocisty piasek. Polska oaza spokoju, pełna inspiracji. Wśród tej oazy, można znaleźć prawdziwe skarby, wyrzucane przez morskie fale. Najbardziej charakterystycznym z tych dobrodziejstw są bursztyny. Złoto północy zadziwiające swoim pięknem, tajemniczością, a jednocześnie prostotą formy.

 

Jantar to wytwór matki natury z żywicy drzewnej, w którym zaklęte są niezwykłe historie. Od dawien dawna kojarzony z polskim morzem. Sam w sobie jest uosobieniem elegancji, piękna i naturalnego stylu. Stanowi obiekt pożądania i zachwytu.
Dlatego też każdy produkt polskiej marki BATYCKI sygnowany jest małym bursztynowym oczkiem. Tak jak złoto Bałtyku skrywa w sobie historię milionów lat nadmorskich brzegów, tak nasze produkty skrywają w sobie historię i tradycję polskiego rzemiosła.
Ręcznie wykonane torebki z bursztynową duszą, będą doskonałym uzupełnieniem stroju każdej pewnej siebie i eleganckiej kobiety. Wytworne, a jednocześnie proste w formie. 
Klasyka sama w sobie. Jednocześnie wygodne i praktyczne, wykonane z dbałością o każdy detal. Docenią je wszystkie, nawet najbardziej wymagające panie.