KOPERTÓWKA VOGUE

699,00 zł

Torebka z kolekcji PRESTIGE
Materiał: skóra naturalna
Kolor: czarno-biały
Nr ref. O-11

Czas realizacji: 2-5 dni.

Kolor
Liczba
1
Lista życzeń
 • Wyślij do znajomego

  KOPERTÓWKA VOGUE

  KOPERTÓWKA VOGUE

  Torebka z kolekcji PRESTIGE
  Materiał: skóra naturalna
  Kolor: czarno-biały
  Nr ref. O-11

  Czas realizacji: 2-5 dni.

  * Pola wymagane

  Anuluj

Rozmiar:
S
SKÓRA:
Sztywna
SKÓRA:
Gładka
Sposób noszenia:
Do ręki
Sposób noszenia:
Kopertówka
Zapięcie:
Zamek
Wys. x Sz. x Gł. (cm):
13 x 28 x 3,5
Rozmiar S
SKÓRA Sztywna
SKÓRA Gładka
Sposób noszenia Do ręki
Sposób noszenia Kopertówka
Zapięcie Zamek
Wys. x Sz. x Gł. (cm) 13 x 28 x 3,5

Opis

Kopertówka VOGUE wykonana jest ze skóry naturalnej, przygotowana dla nas przez Włoskich mistrzów garbarstwa. Jej wyjątkowy design doda Ci szyku i elegancji. Dzięki swojej formie jest idealna na wieczorowe wyjścia.

Kopertówka sygnowana jest znakiem BATYCKI.

Cechą skór naturalnych jest ich niejednorodność, dlatego drobne różnice w kolorze i strukturze skóry są naturalne. Jest to typowa cecha produktów niewytworzonych sztucznie.
Sposób konserwacji: stosować ogólnie dostępne środki do pielęgnacji skóry. Skóra pokryta lakierami w jasnych barwach jest podatna na przyjmowanie obcych barwników. Takich wyrobów nie należy umieszczać w plastikowych torbach, ani też w sąsiedztwie innych materiałów, w tym skórzanych, które farbują.

Produkty wykonane ze skór unikatowych w kolekcjach limitowanych wymagają szczególnego traktowania. Przed użyciem wskazane jest zabezpieczenie ich preparatem do impregnacji skóry. Należy także pamiętać, że podczas użytkowania galanterii skórzanej na powierzchni skóry mogą pojawić się drobne przetarcia; zmianie może ulec również struktura surowca (z czasem skóra staje się bardziej miękka); w wyniku częstego użytkowania produkt może również nieco zmienić kształt. Aby uniknąć ryzyka zmiany koloru skóry, galanterię skórzaną należy chronić przed bezpośrednim kontaktem z produktami o nietrwałych barwach (odzież, papier, plastik, skóra itp.), a także powierzchniami zabrudzonymi.

Uwaga: uszkodzenia skóry lub konstrukcji produktu (otarcia, przetarcia, rozcięcia, rozprucia), wynikające z nazbyt intensywnego użytkowania nie mogą być podstawą do jego reklamacji.

Ostatnio przeglądane

DARMOWA DOSTAWA

Zakupy powyżej 500 zł

GWARANCJA

Zwrot towaru do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia

WSPARCIE

Infolinia +48 - 512 - 020 - 302